Karrier – cukrász

A piliscsabai MÁK Kézműves Cukrászdában jelenleg az alábbi nyitott pozíciókra keresünk új csapattagokat: cukrász, pultos, kézilány, takarító

A cukrász pozícióval kapcsolatos információk:

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat VAGY pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • önálló munkavégzésre képes, ugyanakkor csapatjátékos
  • munkájára igényes

Feladatok:

  • vezető cukrász irányítása alatt dolgozni
  • kollégák munkájának támogatása részfeladatok elvégzésével
  • heti és napi sütési tervek teljesítése meghatározott receptúra alapján

Amit ajánlunk:

  • versenyképes, kiemelt bérezés
  • tiszta, rendezett munkakörülmények
  • kézműves, tartósítószerektől és adalékanyagoktól mentes cukrászat megismerése
  • reform kategóriás sütemények készítésében tapasztalatszerzés

Előnyt jelent:

  • paleo és mentes sütemények készítésében való jártasság
  • pék szakmában való tapasztalat

Ha szeretnéd tudni, mi mindent sütünk, akkor nézz körül itt. A sütemény készítésen kívül vállalunk esküvői torta, alkalmai torta vagy egyedi torta készítést is. Amennyiben ezekben is van tapasztalatod, az további előnyt jelent.

Tapasztalt cukrászok és pályakezdők, tanulók jelentkezését is várjuk.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@makcukraszda.hu

Telefon: 06/70-424-1073